1 / 11
Uslugi za stolari
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 23:47

Ѓорче Петров / Скопје

Mebel Stoleski vrsi uslugi za stolari.
Kroenje (krojni semi) 400den. Tabla
Kantiranje abs 1mm 70denari
Busenje
Podiganje i transport na materijal
Cnc obrabotka za stolari kako i kompletno sklopuvanje na mebelot.
Se pod eden krov

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078354660
Испрати Е-маил до огласувачот

KUJNA PO MERKA

0 €

Kawasaki vulcan 400 delovi

700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам