1 / 4
Se prodava tocakot, malku koristen
3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 20:20

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
076266263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам