1 / 4
Се продаваат малтезери !
230 €
22.07.2022 09:33

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат машки малтезери од домашно легло,од ситни родители, родени на 01.02.2022 година.
Малтезерите се вакцинирани,прочистени,имаат чип и пасош.
Цена по договор.
076232886

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Антонио
Потврден огласувач
076232886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам