1 / 2
Се продаваат јариња
1 €
02.06.2022 22:46

Прилеп / Прилеп

Се продаваат две јариња (машко и женско) кои не се во сродство. Машкото е мелез од бела домашна коза и јарец од санска раса, а женското е мелез од бела домашна коза и јарец раса алпина.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
071344940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам