1 / 11
Куќа на само 700м од центар
34.000 €
Цената не е фиксна
10.08.2022 14:58

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Joska Jordanoski 94a

Се продава куќа на улица Јоска Јорданоски 94а на само 700м од центар. Куќата е на мирно и тивко место, со голем двор и овошни дрвца.

За информации ѕвонете на тел.
078419910
078419910

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marijana
Потврден огласувач
078419910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам