1 / 9
Touran 2.0tdi dsg higthline
5.200 €
14.09.2022 19:21

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Touran 2.0 tdi dsg automatik 2006
Servisiran registriran novi gumi extra
Mesto za sedene 5
Full servis golem i mal

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

nevzad
Потврден огласувач
071982577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам