1 / 10
Darki Apartment 3
По Договор
31.05.2023 17:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмува комплетно опремен, стилски и комфорен апартман нa супер локација во строгиот центар на градот,во нова зграда на 100 метри од чаршијата.
Бесплатен сопствен паркинг во подземната гаража на зградата.
Капацитет до 2 лица.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Darki
Потврден огласувач
078383502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам