1 / 3
Victory kingpin cruiser
12.000 €
Цената не е фиксна
09.12.2022 11:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Victory

Вид:

Останато

Година:

2007

Модел:

Kingpin

Километри:

5000

Se prodava victory kingpin motor 2007 godina proizveden , donesen od USA registriran na makedonski tabli . Za vistiinski motorgiii …. exhaust performance ….

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Avtomobil
Потврден огласувач
071360705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам