1 / 4
Tam 130 T11
1 €
28.09.2022 17:35

Прилеп / Прилеп

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m
info 070800863
info 070800863

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076460639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам