1 / 10
Golf V 2.0 140ks
1 €
24.07.2022 19:02

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Golf 5 2.0 140ks - 103kw
2004/2005 godina
Registriran
Licno uvezen od prv gazda 2017 god.
Pominati realni 296000 km proverka moze bilo kade.
Oprema:
Recaro sedista
Radio so display - touch - bluetooth - navigacija
Klimatronik dvozonski
Centralno so dva original kluca
Kolata e redovno servisirana
Samo kesh bez zameni
Kumanovo
Tel. 075/518-203

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
075518203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам