1 / 7
GOLF 5 EKSTRA SOSTOJBA
4.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.08.2022 10:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e vo super sostojba uvezena os germanija so realni kilometri i servisirana!!!! 2.0 140 ks
kontakt 075 422 095

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Cesma mk
Потврден огласувач
75422095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам