1 / 1
dlabinsko cistenje so kirby
1 €
04.06.2022 18:32

Карпош / Скопје

iscistete gi vashite tepisi, garnituri, stolici, dusheci i drug tapaciran mebel so najnovata generacija na kirby.
zakazete go vashiot termin!!!!

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Vane kirovski
Потврден огласувач
075306603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам