1 / 10
Шарпланинци/ Шарпланинчиња/ Sarplaninci
150 €
19.06.2022 06:46

Прилеп / Прилеп

Одлично легло на 4 шарпланинчиња, 3 женски и 1 машко

тел 076 214 053 Миле

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
076214053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам