1 / 3
Комбинирана столарска машина
450 €
27.01.2023 15:55

Аеродром / Скопје

Се продава комбинирана столарска машина.
За повеќе информации јавете се на:
Љупчо Наумоски
Тел: 071 243 003
Вибер: 071 243 003

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
071243003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам