1 / 5
Prodavam kujna od oplemeneta iverka socuvana
1 €
Цената не е фиксна
13.07.2022 23:33

Аеродром / Скопје

Prodavam socuvana kujna so agol.
ima i drugi elementi koi ne se montirani .
Dimenzii gorni visina 80 cm i sirina 64 cm dve vrati, 74 cm dve vrati,35 cm edna vrata ,54 cm dve vrati i 60 cm aspirator.
ДОЛНИ ЕЛЕМЕНТИ НЕМА ПРОДАДЕНИ СЕ
Prodavam edna sank stoloca vrtliva

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Сашо
bulASNOM
Потврден огласувач
070235400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам