1 / 11
Се изнајмува луксузно наместен стан во центарот на Прилеп
1 €
17.06.2022 23:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

135 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Прилеп

Цена по договор 075318812

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ivona994
Потврден огласувач
075318812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам