1 / 4
NIVA LIVADA LENISTE
6 €
10.08.2022 10:19

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

780 m²

Тип на земјиште:

Останато

6 e kvadrat kontakt na viber 075850499

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

hristijan
Потврден огласувач
075850499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам