1 / 6
Accent
600 €
Цената е фиксна
15.07.2022 10:46

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Poveke informacii kaj Ivica 078 428 430

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076350804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам