1 / 6
Metal detektor tava so sito
999 МКД
06.08.2022 15:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Tava so sito kako pomosna alatka na metal detektor. 10'

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal detektor pointer

2300 МКД

Metal zlato detektor detector do 2.5m

349 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам