1 / 12
Transport na motori Транспорт на мотори
13 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 19:45

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ducati

Вид:

Туринг

Година:

2022

Модел:

F

100%Bezbeden i profesionalen transport na motori i ATV
-Se iznajmuva prikolka za transport na motori registrirana koja se upravuva so B kategorija.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
072308491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам