1 / 2
Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s Stratos + Premium
150 €
01.09.2022 10:53

Штип / Штип

Se prodava smartwatch: Xiaomi Mi Amazfit Stratos 2s ili + Premium model
Koristen e samo nekolku meseci
Moze da se povrze i so ios i android
Stakloto mu e safir otporno na grebanici i nema nikakvo ostetuvanje ni po kukisteto ni na stakloto
Cenata na nov e: 15.500den

1,34 инчи,
2.5D екран на допир,
срцеви отчукувања,
5ATM водоотпорност до 50 метри под вода,
GPS, екран од сафир,
поддржува Strava, мултиспорт.

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам