1 / 4
Nov lezaj/spalna/krevet/ лежај, спална, кревет Лондон
20.000 МКД
Денес 01:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов неотпакуван француски лежај Лондон со димензии 160×200. Како од салон, неупотребуван се уште во оригиналното пакување. За повеќе инфо јавете се на контакт тел 072238398

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
072238398
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам