1 / 4
Ohridska Kaldrma Kocka - granit
30 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 17:49

Охрид / Охрид

Se prodava 100m2, Ohridska Kaldrma od starta charshija, ima i ivichnjaci/bankini


Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Olimpia
Потврден огласувач
078334904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам