1 / 5
Se prodava velosiped
3.500 МКД
Цената е фиксна
23.01.2023 18:19

Кичево

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Dobro zacuvan velosiped, so novi gumi Kenda.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

М.S
Потврден огласувач
075310843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам