1 / 2
Laktofrizer-лактофризер 250.l
1 €
19.09.2022 19:50

Прилеп / Прилеп

Se prodava laktofrizer vo odlicna sostojba.laktofrizerot e 250 liti.
Za cena ce se dogovorime.samo na 078 673 876

Категорија: Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075297172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам