1 / 5
Hyundai accent 1.3 benzin
650 €
19.08.2022 15:26

Прилеп / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava hyundai accent 1.3 Benzin nema plin klima ispravna reg do avgust

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

GOLF
Потврден огласувач
078408749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам