1 / 4
СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА
100 €
08.09.2022 17:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се издава или продава градежно земјиште со изграден деловен објект на ул.„Леце Котески“ Прилеп(Крушевско џаде)
инфо на тел.078/360-001

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

M & F
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам