1 / 6
IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 10:57

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IPHONE 12

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALTH 90% NIKOGAS NE OTVARAN NE SERVISIRAN PERFEKTEN !!!! POVEKE INFORMACII NA 078351544 !!!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078351544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам