1 / 12
СТАКЛЕНА АМБАЛАЖА (тегли, шишиња)
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2022 08:35

Куманово / Куманово

ПРОДАВАМ ЧИСТИ ПРАЗНИ
СТАКЛЕНИ ТЕГЛИ
со КАПАЦИ
☆☆☆ 2500ml
☆☆☆ 850ml
☆☆☆ 720ml
☆☆☆ помали

ШИШИЊА:
☆ 1l и 0,7l стандардни:
- за вино (затварач со лимена тапа)
- за ракија (затварач со навртување)
- разни

☆ 0,5l (амбалажа за пиво) разни

Мали шишиња со капаци
☆ 0,2l
☆ 0,25l
☆ 0,275l
☆ 0,33l

◇ ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ ◇

◇◇◇ EXTRA ЦЕНА ◇◇◇
над 100 парчиња

☆ ПО ДОГОВОР ☆

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам