1 / 5
Mebel Lazovski najevtini klub masi
2.500 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 08:48

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Klub masa temen dab rapava iverka mnogu kvalitetna . 100 cm x 50 cm. Moze da se zeme vednas . visoka 50 cm .

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам