1 / 9
prodavam kamera sony
9.000 МКД
Цената е фиксна
03.08.2022 23:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam kamera sony kontakt aleksandra 077 823 129

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
077823129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам