1 / 6
Kuka so lozje
2.700 €
01.02.2023 13:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

15 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Prodavam kukarce so 2 dekari lozje
Na dobra lokacija vo blizina na prilep mestoto se naogja pred selo leniste
Za povejke informacii na mob
Mozi zamena za vozilo

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

Blagojce
Потврден огласувач
075897715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам