1 / 7
Se prodava Mercedes c200
4.900 €
14.01.2023 09:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Останато

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes c200

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
078436619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам