1 / 12
Derbi Gp1 49ccm3 nov uvoz kako nov 2700 km
1.190 €
Цената е фиксна
19.09.2022 16:27

Прилеп / Прилеп

Derbi Gp1 skuter kamen zdrav stegnat so 2700 km pominati.. Nov uvoz.. 2006 god.. Plateni davacki.. Informacii na 078 251 180

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Dino Krsteski
Потврден огласувач
078251180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам