1 / 1
DELOVI ZA GOLF 4 1.9TDI 131KS SE STO VI TREBA
1 €
25.10.2022 17:21

Богданци / Гевгелија

Polovni delovi za vw golf 4 1.9 tdi 131ks 4x4 2002god mk dokumenti
Motor
Menuvac
Letva
Turbina
Maf senzor
Alanser
Alternator
Servo pumpa
Poluosovini
Celen lim ladnici
I mn drugi delovi se sto vi treba najpolovni ceni mozna e i montaza
078 965 255

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
78965255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам