1 / 9
Se prodava Audi A6 2013
18.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2022 13:49

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi A6 2.0 tdi 177ps. Full oprema. Navigacija, greaci na sediste, greac na volan, key free, bi - xenon, 18 ki bandashi so novi gumi, 4-zonski klimatronik, golem bord computer, bagashnik so dugme, tempomat, park tronik napred i nazad, start-stop sistem, auto hold, 2 kluca, germanska, full servis.
Jove 070237904

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viki
Потврден огласувач
078221001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам