1 / 4
Garnitura za sedenje
9.500 МКД
16.11.2022 10:17

Кривогаштани / Прилеп

Trosed dvosed i fotelja mnogu malku koristeni
Info na tel 078967515

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

***
Потврден огласувач
079323220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам