1 / 2
Плакар, комода и наткасни
8.000 МКД
12.06.2022 21:13

Кисела Вода / Скопје

Продавам делови од спална соба, словенечко производство. Може заедно или одделно.
Плакар: со 10 врати, закачалки и полици. Димензии: 230х240×60 цм. Цена: 8000 ден.
Комода: полици и две фиоки. Димензии: 94х75х44 цм. Цена: 3200 ден.
Во комплет има и 2 наткасни за кревет, по 1500 ден.

За комплет следува попуст.

Контакт тел: 070 215012

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

SSS
Потврден огласувач
070 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам