1 / 12
Mini Cooper ONE 1.4i 2008
4.500 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 21:03

Кочани / Кочани

Марка:

Mini

Модел:

ONE

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mini One 1.4i 2008

Со поминати 130000км
Колата е донесена од Италија со сервисна книжка од овластен сервис
Сервисирана комплетно
Регистрирана до 04.2023
90кс
6 брзини
OZ бандажи
Спортски амортизери
Внатре максимално зачувана


Цената не е фиксна!
ИНФО 078 264 256

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Сашка
Потврден огласувач
078264221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам