1 / 3
Helium Sensecap miner + 8dbi antenna + LMR400 10m
300 €
07.03.2023 10:41

Прилеп / Прилеп

Se prodava Helium Sensecap Miner, koristen e tri meseci. Minerot e kako nov, go prodavam poradi losa lokacija.

Prodavam dopolnitelno
LMR400 10m 50evra
Lora Fiberglass 8dbi antena 70evra

Категорија: Останато

Се продава од:

Марко
Потврден огласувач
071225205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам