1 / 8
Bel Kamen 10 Denari Kg - Dostava vo cela MK
10 МКД
Цената е фиксна
23.01.2023 20:52

Куманово / Куманово

Бел Украсен камен за уредување на дворови, домови или огради.
Најевтино во Македонија!
Само 10 денари килограм!
Минимум Нарачка 100кг.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
+38971353810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам