1 / 1
Trosed i Fotelja
10.000 МКД
13.03.2023 18:30

Аеродром / Скопје

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proizvodnja na treska. Potpolno zdravi, ista boja e i foteljata

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070405601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам