1 / 10
Renault Kadjar Рено Каџар
16.100 €
12.03.2023 11:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Kadjar

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс.
Возилото е сервисирано исклучиво во овластен сервисер ,направено голем и мал сервис .Зелен картон и регистрирано.Нови гуми зимски Сава ескимо сув 2 и четири летни гуми Мишелин, фул опрема.Проверка каде сакате по ваша желба.
Тел. 078 383 028 Игор.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078383028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам