1 / 4
СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА МОДУЛАРНА КУЌА
По Договор
25.07.2022 15:13

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

30 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Се продава нова мобилна куќа, изработена од врвни и квалитетни материјали и висок степен на енергетска ефикасност - ТОП класа, 15цм квалитетна термо изолација.
Веднаш вселлива и со можност за достава на локација за домови, објекти, викеници, за домување, туризам и комерција.
Цена по договор!
Испорака низ цела Македонија!
076/ 473 - 611

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
076/473-611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам