1 / 12
V-BOB 250
3.900 €
Со вклучен ДДВ
16.06.2022 16:46

Босилово / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2022

Модел:

V-BOB 250

💥 LONGJIA V-BOB 250 💥

⏳ Промо цена: 3900€

ℹ️ Спецификации за LONGJIA V-BOB 250:
✅ Дво-цилиндричен V Мотор - 4 тактен
✅ Зафатнина на мотор 249цц
✅ Моќност 13.5kw/8500rpm
✅ Ладење воздушно
✅ Пренос на каиш
✅ Брзини 5
✅ Палење електрично (EFI)
✅ Сигнализација LED
✅ LED дисплеј
✅ Кочници ABS
✅ Предни амортизери телескопски
✅ Задни амортизери хидраулични
✅ Капацитет на резервоар за гориво 20л
✅ Потрошувачка 3L/100km
✅ Гуми предни 120/80-16 , задни 140/70-16
✅ Тежина на мотор 179kg
✅ Димензии на мотор 2230×920×1090mm

🚛 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ❗️

ℹ️ Гаранција 12 месеци ❗️

НАЈК ПРОМ ДООЕЛ - Струмица
📞072 261 251 , 075 468 450 , 075 256 468

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

НАЈК-ПРОМ с.Дабиле
с.Дабиле ,Струмица
Потврден огласувач
072 261 251
075 468 450
075 468 397
034 523 513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам