1 / 3
Se prodava Sachs MadAss 125cc
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 19:11

Кочани / Кочани

Марка:

Sachs

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

MadAss

Километри:

10000

Super sostojba, vredi da se vidi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075319750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам