1 / 5
iveco kiper
12.000 €
18.09.2022 07:48

Прилеп / Прилеп

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso . bez zameni ,bez poraki.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070 562 661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам