1 / 2
iveco sasija 2007g
6.200 €
26.09.2022 08:08

Прилеп / Прилеп

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zameni bez poraki.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070 562 661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам