1 / 12
SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW
1 €
30.09.2022 20:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA,
OD OPREMA POSEDUVA:

- ABS,
- SERVO,
- CENTRALNA BRAVA,
- EL. STAKLA,
- EL. RETROVIZORI,
- BORD KOMPJUTER,
- RADIO SO CD,
- KOZEN VOLAN,
- HALOGENI FAROVI,
- KLIMA.

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOBA I VREDI DA SE VIDI !!!

Informacii na tel:
- 070/605-387
- 076/282-737

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070 605 387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам