1 / 4
Nokta golden king
3.100 €
01.10.2022 21:04

Прилеп / Прилеп

Se prodava skener nokta golden king 3d
Aparatot e skroz nov ne e pusten ni 5 pati
Ima 3 sondi golema mala i sredna so nego odi upatstvo za upotreba ima kamera so 50 metri kabel , gas senzor , slusalki philips
Platen e 6000evra fakturata ja imam se prodava za 3100evra poradi toa sto ne znam da go rabotam 077 500 361 moze i zamena za kola

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Се продава од:

UL
Потврден огласувач
077500361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам